Close

Şerifali Acil Moto Kurye

Şerifali Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? AcilenAcilen kurumumuzu arayın! Malınızı kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Göndermek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir uygulama uygulanmıştır.

38 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken teslimatların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Evrakınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!