Close

Şenlikköy Moto Kurye

Şenlikköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Şenlikköy moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. Şenlikköy moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-55 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Şenlikköy moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Şenlikköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Şenlikköy moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Şenlikköy moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Şenlikköy moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Şenlikköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.