Close

Sarıyer Moto Kurye

Sarıyer Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Sarıyer moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Sarıyer moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Sarıyer moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Sarıyer moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Sarıyer moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Sarıyer moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Sarıyer moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Sarıyer moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.