Close

Sarıyer Acil Kurye


Sarıyer Acil Kurye

Sarıyer Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde iritbata geçin! Postanızı yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Yollamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen dökümanların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. İletiniz acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, firmamız yetkili olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!dd