Close

Rami Moto Kurye

Rami Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Rami moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 49 ya da 40 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Rami moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-56 dakika uzak mesafelere 69 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Rami moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Rami moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Rami moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Rami moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Rami moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Rami moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.