Close

Rami Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi süratli bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Rami kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye ulaştırılması hemen hemen 14 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Rami Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Rami Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi zamanı eldeki duruma göre en çabuk zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Rami Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Rami kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 73 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin mevkiye ulaştırılması işidir. Rami Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 25 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Rami Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Rami Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Rami Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Rami Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Rami Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Rami Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Rami Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Rami Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 107 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.