Close

Osmanbey Moto Kurye

Osmanbey Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Osmanbey moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-57 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılır. Osmanbey moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-55 dakika uzak mesafe altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Osmanbey moto kurye olarak, bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Osmanbey moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Osmanbey moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Osmanbey moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Osmanbey moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Osmanbey moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.