Close

Osmanbey Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki kargolarınızı süratli bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Osmanbey kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok 24 saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Osmanbey Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi süresi eldeki şartlara göre az sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Osmanbey Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Osmanbey kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 31 ila 71 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların adrese götürülmesi işidir. Osmanbey Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 23 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Osmanbey Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Osmanbey Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Osmanbey Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Osmanbey Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Osmanbey Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Osmanbey Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul kapsamında Osmanbey Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Osmanbey Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 105 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma veya kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.