Close

Osmanbey Acil Moto Kurye

Osmanbey Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak bizimle irtibata geçin! Kargonuzu olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Postalamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu şekilde bir uygulama uygulanmıştır.

37 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken kargoların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Kargonuz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!