Close

Osmanbey Acil Kurye

Osmanbey Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HızlıcaHızlıca arayın! İletinizi olabildiğince yakın zamanda semtine teslim edelim. Kargolamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz yere kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen postaların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, en kısa mesafe konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. Tesliminiz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!