Close

Ortaköy Kurye

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içindeki kargolarınızı ivedi bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Ortaköy kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi hemen hemen 13 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Ortaköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat vakti mevcut şartlara göre kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Ortaköy Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Ortaköy kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 70 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese götürülmesi işidir. Ortaköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 22 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Ortaköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Ortaköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Ortaköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Ortaköy Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret artıyorsa, Ortaköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ortaköy Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Ortaköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Ortaköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.