Close

Ortaköy Acil Moto Kurye

Ortaköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde firmamızı arayın! Tesliminizi kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu sistem uygulanmıştır.

36 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzendir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken evrakların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Teslimatınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz zeval değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanır. Her şekil ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!