Close

Ortaköy Acil Kurye

Ortaköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın bir zamanda semtine teslim edelim. Ulaştırmak istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu düzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen paketlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., en ırak bölge 75 dk. içinde yetiştirilir. İletiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!