Close

Okmeydanı Moto Kurye

Okmeydanı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Okmeydanı moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Okmeydanı moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese gitmeden teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye 68 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Okmeydanı moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Okmeydanı moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Okmeydanı moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Okmeydanı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Okmeydanı moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Okmeydanı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.