Close

Okmeydanı Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içerisindeki gönderilerinizi seri 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Okmeydanı kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Okmeydanı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi vakti eldeki duruma göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Okmeydanı Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Okmeydanı kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 21 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 30 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. Okmeydanı Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Okmeydanı Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Okmeydanı Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Okmeydanı Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Okmeydanı Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Okmeydanı Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Okmeydanı Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Okmeydanı Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Okmeydanı Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.