Close

Okmeydanı Acil Moto Kurye

Okmeydanı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal kurumumuzu arayın! Malınızı en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Yollamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken teslimatların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın bölge 30 dk., uzak konum 75 dk. içerisinde verilir. Gönderiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!