Close

Okmeydanı Acil Kurye

Okmeydanı Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen şirketimizi arayın! Belgenizi en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen teslimlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, en kısa semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. Paketiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!