Close

Normal Kurye

Normal kurye hizmeti, kendisine verilen her türlü koli ve belgeleri teslim alarak, alıcı adresine istenilen zamanda ve güvenli bir şekilde ulaştırma bilgi, becerisine sahip kişidir. Normal kurye, İstanbul ilimiz içerisinde aynı gün içinde yollamanız icap eden gönderilerinizi normal kurye hizmetimizden yararlanarak, alıcı adrese aynı gün içinde gönderme işidir. Kurye personelimiz, evinize veya büronuza kadar gelerek, gönderinizi siz müşterimizden teslim alıp, aynı gün içinde dağıtım yaparak, teslimatı gerçekleştireceklerdir.

Normal kurye hizmet sistemimizle, gönderileriniz yaklaşık 30 dk. içinde sizden alınıp, belirttiğiniz alıcı adrese 3 saat içinde emniyetli bir biçimde teslim edilir. İstanbul içinde ivedi olmayan gönderileriniz için, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Normal kurye servisimizden yararlanabilmek için, telefon numaralarımız vasıtası ile bizimle bağlantı kurabilirseniz, çözümün bir parçası olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca, bulunduğunuz adrese en yakın olan moto kuryemizi derhal size yönlendirip, gönderinizi teslim almasını sağlarız.

Bütün gönderileriniz normal kurye tarafından teslim alındıktan sonra, dağıtıma başlanır ve muhtemel en kısa zaman içinde alıcı adrese ulaştırılır. Gönderilerinizin tamamı, evraklarınız, dosya ve paketleriniz motorlu kurye elemanlarımızca ihtimamla teslim edilir. Diğer yandan, teslim işi gerçekleştikten sonra, teslimat bilgisi e-posta veya kısa mesajla tarafınıza bildirilir.

Normal kurye servisimizden yararlanarak, gün içinde göndermek zorunda olduğunuz önemli evrak ve dosyalarınızı trafikte uzun süre zaman yitirmeden, vesair işlerinizi ertelemek mecburiyetinde kalmadan, ayrıca yakıt masrafı yapmadan, salt firmamız ile telefon bağlantısı kurarak, dilediğiniz adrese gönderin deriz.

İstanbul ilimizde hizmet veren normal kurye firmamız personeli, gönderilerin miktarına, trafik koşullarına ve gönderinizin alıcı adresinin mesafesine bağlı olarak, mümkün mertebe en kısa zaman süreci içinde teslimatı gerçekleştirecektir.

Şayet gönderileriniz ivedi bir biçimde teslim edilmesi icap ediyorsa, normal kurye servisimiz siz müşterimiz için zaman kaybıdır. Zira, normal kuryeyle evvela dağıtımı yapılması gereken bütün gönderiler müşterilerden sırayla toplanmakta, sonra dağıtımları yapılmaktadır. Tabii ki, normal kurye servisimiz mesai saati bittiğinde son bulmaktadır.

Bu sebeple, gönderileriniz, ivedi bir biçimde ulaştırılması gerekiyorsa ya da mesai saati haricinde gönderilmeleri icap ediyorsa, gece kurye veya hızlı kurye servislerimizden yararlanabilirsiniz. Firma olarak, siz değerli müşterilerimizin bütün gereksinimlerini, taleplerini dikkate alarak servis seçeneklerimizi ihtimamla saptamaktayız.

Normal kurye servislerimizin fiyat seçenekleri ve hizmetlerimiz  hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, telefonla bizimle iletişim kurabilirsiniz.