Close

Nişantaşı Moto Kurye

Nişantaşı Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Nişantaşı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 47 ya da 40 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Nişantaşı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-88 dk sürmektedir.

Nişantaşı moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Nişantaşı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Nişantaşı moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Nişantaşı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Nişantaşı moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Nişantaşı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.