Close

Nişantaşı Acil Moto Kurye

Nişantaşı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen bizi arayın! Gönderinizi kısa zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken gönderilerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Evrakınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, firmamız zeval değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!