Close

Nişantaşı Acil Kurye

Nişantaşı Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk bize ulaşın! Paketinizi yakın sürede bölgesine iletelim. Göndermek istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen iletilerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, kısa adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. Postanız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!