Close

Moto Kurye

Moto Kurye diğer adıyla motosikletli kurye, hizmet şekillerine göre farklı isimlendirilen türleri vardır. Bunlar; Normal Kurye, Ekspres Kurye (Express Kurye), Gece Kurye, Vip Kurye (Kiralık Kurye), Acil Kurye, Yaya Kurye, Uçak Kurye şeklinde devam etmektedir.

Moto kurye, kentin yoğun trafiğine asla takılmadan, iletinizi en kısa müddette, gönderici adresten alıcı adrese transfer edebilecek en süratli taşıma aracıdır. Kentin en merkezi noktalarından, en ücra bölgelerine değin en kısa güzargahları bilip, trafik hakkında kesintisiz olarak operasyondan bilgi ve yönlendirim alan, GPS ile uydu üstünden izlenen ekibimiz ile trafiğe takılmanız artık olası değildir.

Moto Kurye, yöntemlerini, misyonu istikametinde, etkinlikte bulunduğu merkezlerde servis standartlarında çıtayı yükseltecek müşteri hoşnutluğu felsefesiyle sürdürülebilir nitelik, saygınlık ve alan liderliği edinmek üstüne yapılandırmaktadır. Moto Kurye’nin temel stratejisi, müşterilere güvenilir, nitelikli, modern, ve ekonomik servis hizmeti sunmaktır.

Moto kurye hizmetlerimizle İstanbul içinde istediğiniz ilçe ve semtlere iş ya da özel gereksinimleriniz doğrultusunda, aldırmanız veya göndermeniz icap eden her çeşit şeyleri transfer ettirebilirsiniz.

Moto kuryelerin yapmış oldukları hizmetlerin yararları ve avantajları, bilhassa İstanbul gibi ticaretin oldukça gelişmiş olduğu mega kentlerde, artık farkedilmiştir. Neredeyse, yoğun trafiğin ticari çalışmaları aksatmaması için, moto kuryeler firmalar için vazgeçilmez unsurlar olmuşlardır. Böylelikle, zaman mefhumundan fayda sağlanmakta, milenyum çağında artık işler daha seri bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Şirket ve firmaların dışında yapılması gereken nakil ve transfer işleri, yeni bir personele açığına ve sorumluluklara neden olacağı için tercih edilmemekte, bir moto kurye firması ile anlaşıp, hizmet almak daha makul gözükmektedir. Firmamız gibi tüm İstanbul geneline yayılmış, nicelik olarak geniş müşteri potansiyeline sahip bir kurye müessesesinden her zaman hizmet almak, oldukça büyük bir rahatlık ve çözümdür.

Teyitli Dağıtım

Bu hizmet biçiminde gönderileriniz moto kurye tarafından posta kutusuna bırakılmaktadır. Gönderilerin posta kutusuna bırakıldığına dair doğrulamalar (su, doğal gaz ya da elektrik sayaç no’su veya bina sakinlerinden birinin adı) moto kuryemizce kayda alınır. Söz konusu kanıtların gerçek dışı olması halinde, gönderiden ücret alınmamaktadır. Binada eğer posta kutusu mevcut değilse, gönderiler kapı girişi ya da bina güvenliğine bırakılmaktadır. Teyitli olan dağıtımda, rapor verilmemektedir. Rapor talep edildiği takdirde, alınan kanıtlar şahsınıza sunulmaktadır. Dağıtım bittiğinde, iadeler size teslim edilir, gidilmiş olan adresten, farklı, yeni bir adres verilmesi durumunda yönlendirme yapılmamaktadır.