Close

Moda Moto Kurye

Moda Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Moda moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 46 ya da 40 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Moda moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Moda moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Moda moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Moda moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Moda moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Moda moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Moda moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.