Close

Moda Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı hızlı 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Moda kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Moda Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Moda Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Moda kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 20 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 29 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların ikamete ulaştırılması işidir. Moda Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Moda Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Moda Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Moda Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Moda Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Moda Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Moda Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Moda Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Moda Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 104 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.