Close

Moda Acil Moto Kurye

Moda Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde kurumumuzu arayın! Malınızı kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Postalamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken teslimatların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., uzak mıntıka 75 dk. içerisinde verilir. Teslimatınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!