Close

Moda Acil Kurye

Moda Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde şirketimizi arayın! Belgenizi yakın bir sürede bölgesine iletelim. Kargolamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen teslimlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., ırak yer 75 dk. içinde yollanır. İletiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!