Close

Merter Moto Kurye

Merter Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Merter moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-56 dakika içinde alınır ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Merter moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-54 dakika uzak mesafe 68 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Merter moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Merter moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 3 yada 3 gün önceden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Merter moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Merter moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Merter moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Merter moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.