Close

Merter Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki paketlerinizi seri bir biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Merter kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese ulaştırılması yaklaşık 12 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Merter Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki şartlara göre en az sürede yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Merter Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Merter kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 69 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların adrese götürülmesi işidir. Merter Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 21 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Merter Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Merter Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Merter Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Merter Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Merter Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Merter Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Merter Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Merter Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma veya kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.