Close

Merter Acil Moto Kurye

Merter Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde sizlere imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal bizi arayın! Gönderinizi en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu düzen uygulanmıştır.

35 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken gönderilerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, en yakın yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Gönderiniz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, firmamız sorumlu değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!