Close

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Mecidiyeköy Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Mecidiyeköy motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye servisinin ana görevi gün içindeki gönderilerinizi hızlı bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Mecidiyeköy kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla 23 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere nakledilmesi hemen hemen 13 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Mecidiyeköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat süresi mevcut duruma göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Mecidiyeköy Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Mecidiyeköy kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 30 ila 70 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların yerine götürülmesi işidir. Mecidiyeköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 22 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Mecidiyeköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Mecidiyeköy Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Mecidiyeköy Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Mecidiyeköy Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Mecidiyeköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mecidiyeköy Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Mecidiyeköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Mecidiyeköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 104 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.