Close

Mecidiyeköy Moto Kurye

Mecidiyeköy Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Mecidiyeköy moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Mecidiyeköy moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe 30-55 dk uzak mesafeye 60-88 dk sürmektedir.

Mecidiyeköy moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Mecidiyeköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Mecidiyeköy moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Mecidiyeköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Mecidiyeköy moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Mecidiyeköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.