Close

Mecidiyeköy Acil Kurye

Mecidiyeköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk arayın! İletinizi yakın vakitte mevkisine gönderelim. İletmek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen postaların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, kısa semt 30 dk., uzak semt 75 dk. içinde kargolanır. Postanız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!