Close

Maslak Moto Kurye

Maslak Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Maslak moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda alınır ve alıcı yere ulaştırılır. Maslak moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-54 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Maslak moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Maslak moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Maslak moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Maslak moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Maslak moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Maslak moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.