Close

Maslak Acil Moto Kurye


Maslak Acil Moto Kurye

Maslak Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak firmamızı arayın! Tesliminizi olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. İletmek istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken evrakların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Kargonuz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!