Close

Masko Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki paketlerinizi ivedi 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Masko kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Masko Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat süresi mevcut şartlara göre en çabuk zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Masko Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Masko kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 20 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. Masko Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Masko Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Masko Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım  masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Masko Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Masko Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret artıyorsa, Masko Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Masko Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Masko Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Masko Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.