Close

Masko Acil Moto Kurye


Masko Acil Moto Kurye

Masko Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? AcilenAcilen ulaşın! Teslimatınızı kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Yollamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir sistem uygulanmıştır.

34 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken belgelerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğru bir şekilde kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın yer 30 dk., ırak adres 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Evrakınız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, şirketimiz zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!