Close

Masko Acil Kurye


Masko Acil Kurye

Masko Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çok çabukÇok çabuk iritbata geçin! Postanızı yakın zamanda semtine teslim edelim. Teslimatını istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle istediğiniz yere teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir duzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen dökümanların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, kısa konum 30 dk., en uzak bölge 75 dk. içinde postalanır. Postanız acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, firmamız yetkili olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!