Close

Mahmutbey Moto Kurye

Mahmutbey Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Mahmutbey moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-55 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Mahmutbey moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Mahmutbey moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Mahmutbey moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Mahmutbey moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Mahmutbey moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Mahmutbey moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Mahmutbey moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.