Close

Mahmutbey Kurye

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içindeki gönderilerinizi hızlı 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Mahmutbey kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak adresleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Mahmutbey Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi vakti eldeki duruma göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Mahmutbey Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Mahmutbey kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 19 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 28 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların mevkiye ulaştırılması işidir. Mahmutbey Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Mahmutbey Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Mahmutbey Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Mahmutbey Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Mahmutbey Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Mahmutbey Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Mahmutbey Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Mahmutbey Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Mahmutbey Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 103 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici firma veya kişiye e-posta veya kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.