Close

Mahmutbey Acil Moto Kurye


Mahmutbey Acil Moto Kurye

Mahmutbey Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak kurumumuzu arayın! Malınızı olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir duzen uygulanmıştır.

33 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken teslimatların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Kargonuz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!