Close

Levent Moto Kurye

Levent Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Levent moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Levent moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Levent moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir adrese götürülecek olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Levent moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Levent moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Levent moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Levent moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Levent moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.