Close

Levent Acil Moto Kurye


Levent Acil Moto Kurye

Levent Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir sürede adresine teslimatını yapalım. Göndermek istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz bölgeye ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak konum 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, firmamız zeval değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!