Close

Levent Acil Kurye


Levent Acil Kurye

Levent Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bize ulaşın! Paketinizi yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Postalamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen iletilerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. İletiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!