Close

Laleli Moto Kurye

Laleli Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Laleli moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 45 ya da 40 dk. zamanda teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Laleli moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-54 dakika uzak mesafelere 67 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Laleli moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınarak, farklı bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Laleli moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Laleli moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Laleli moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Laleli moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Laleli moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.