Close

Laleli Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı ivedi bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Laleli kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mevkileri arasında en çok 22 saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Laleli Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Laleli Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Laleli Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Laleli kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 29 ila 69 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. Laleli Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 21 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Laleli Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Laleli Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir

masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Laleli Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Laleli Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Laleli Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Laleli Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Laleli Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Laleli Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.