Close

Laleli Acil Moto Kurye


Laleli Acil Moto Kurye

Laleli Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal bizimle irtibata geçin! Kargonuzu en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Kargolamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken kargoların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Gönderiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!