Close

Laleli Acil Kurye


Laleli Acil Kurye

Laleli Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen arayın! İletinizi en yakın sürede bölgesine iletelim. Ulaştırmak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu düzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen postaların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en kısa adres 30 dk., uzak yer 75 dk. içinde kargolanır. Paketiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!