Close

Küçükyalı Moto Kurye

Küçükyalı Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Küçükyalı moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-55 dakika içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Küçükyalı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe 30-54 dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Küçükyalı moto kurye olarak, bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Küçükyalı moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 3 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Küçükyalı moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Küçükyalı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Küçükyalı moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Küçükyalı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.