Close

Küçükyalı Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki gönderilerinizi süratli bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Küçükyalı kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en fazla 21 saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye nakledilmesi yaklaşık 12 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Küçükyalı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Küçükyalı Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Küçükyalı kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 28 ila 68 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların yerine ulaştırılması işidir. Küçükyalı Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 20 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Küçükyalı Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Küçükyalı Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Küçükyalı Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Küçükyalı Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Küçükyalı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Küçükyalı Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Küçükyalı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Küçükyalı Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.