Close

Küçükyalı Acil Moto Kurye


Küçükyalı Acil Moto Kurye

Küçükyalı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. İletmek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu uygulama uygulanmıştır.

32 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken kargoların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Teslimatınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, işletmemiz zeval değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!